Jak Nas Znaleść?
Napisz Lub Zadzwoń

 

   

Kontakt

tel. 536 112 999
tel. 570 112 999
e-mail: biuroluktrans@interia.pl
Nasz Adres :
Amundsena 3 m. 32
02-776 Warszawa

Kontakt

Transport krwi i materiału biologicznego

Jako profesjonalna firma zajmująca się transportem medycznym i sanitarnym, która rzetelnie podchodzi do swojej pracy i pragnie zaoferować szereg kompleksowych usług, oprócz przewożenia chorych realizujemy także specjalistyczny transport krwi i materiału biologicznego. Transport odbywa się zarówno na terenie Polski, jak i pozostałych krajów europejskich.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że w tego typu działaniach kluczową rolę odgrywają czas transportu oraz jego odpowiednie warunki. Dysponujemy specjalistyczną wiedzą na ten temat i uczestniczymy w cyklicznych szkoleniach uzupełniających, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić Państwu najwyższej jakości usługi na profesjonalnym poziomie.
 

Transport materiału biologicznego i krwi pod okiem specjalistów

Nasz personel przez całą podróż czuwa nad tym, by transport materiału biologicznego i krwi przebiegł bez żadnych komplikacji. Pracownicy LukTrans to wykwalifikowany zespół z wykształceniem medycznym, dysponujący profesjonalnym zapleczem – specjalistycznymi opakowaniami do transportu krwi i materiału biologicznego oraz nowoczesnymi ambulansami w pełni przystosowanymi do przewozu wyżej wymienionych substancji.

Zespół LukTrans jest odpowiednio przeszkolony w zakresie bezpiecznego transportu krwi i materiału biologicznego, dekontaminacji, zasad aseptyki oraz postępowania z materiałem biologicznym w sytuacjach awaryjnych.
 

Transport krwi i materiału biologicznego w optymalnej temperaturze

Niezwykle ważnym czynnikiem, mającym wpływ na prawidłowy transport materiału biologicznego i krwi, jest temperatura, w jakiej przewożone są substancje. Dysponujemy sprzętem zapewniającym stałą temperaturę podczas transportu, która dostosowana jest do rodzaju przewożonego materiału. Temperaturę dopasowujemy zarówno do rodzaju przewożonych substancji, jak i do czasu, jaki potrzebujemy, by transport krwi i materiału biologicznego mógł dotrzeć do laboratorium.

Stosujemy specjalistyczne opakowania i urządzenia do pomiaru temperatury, dzięki którym transportowany materiał nie podlega jej wahaniom i nie zmienia swojego składu chemicznego. Zdajemy sobie sprawę z tego, że zmiana temperatury może sprawić, że materiał biologiczny nie będzie nadawał się do użytku, dlatego postępujemy niezwykle ostrożnie z każdą przesyłką i wykorzystujemy najlepszy sprzęt dostępny na rynku.
 

Co przewozimy?

Zajmujemy się transportem krwi oraz różnego rodzaju materiału biologicznego. Wśród substancji, które najczęściej przewozimy, znajdują się:

 

 • fragmenty tkanek,
 • wymazy,
 • szpik kostny,
 • surowica krwi,
 • osocze,
 • płyny ustrojowe.

 

Każdy rodzaj materiału biologicznego wymaga przewożenia w innych warunkach – nasz personel dostosowuje temperaturę i czas przewozu do zaleceń, dbając o to, by transport materiału biologicznego i krwi przebiegał zgodnie z wszelkimi wymaganiami.
 

Dlaczego my

Transport krwi i materiału biologicznego musi odbywać się w sterylnych warunkach, w optymalnej temperaturze i pod opieką wykwalifikowanego personelu medycznego. LukTrans zapewnia najwyższej jakości usługi w zakresie transportu wyżej wspomnianych substancji. Osoby, które zdecydują się na transport krwi i materiału biologicznego z LukTrans, mogą liczyć na:

 

 • dyspozycyjność przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku,
 • profesjonalną obsługę wykwalifikowanego zespołu,
 • transport przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu medycznego,
 • szybki przewóz przesyłki specjalistycznym ambulansem przystosowanym do transportu krwi i materiału biologicznego,
 • transport na terenie Polski i krajów europejskich,
 • transport w kontrolowanej temperaturze,
 • terminową realizację zlecenia.
Facebook
Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress