Jak Nas Znaleść?
Napisz Lub Zadzwoń

 

   

Kontakt

tel. 536 112 999
tel. 570 112 999
e-mail: biuroluktrans@interia.pl
Nasz Adres :
Amundsena 3 m. 32
02-776 Warszawa

Kontakt

Międzynarodowy transport medyczny

W LukTrans cenimy sobie kompleksowość oferowanych usług, dlatego oprócz transportu medycznego na terenie Polski zapewniamy także międzynarodowy transport chorych. Usługę tę realizujemy na terenie wszystkich krajów europejskich, a naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów prywatnych, jak i instytucji, które potrzebują pomocy profesjonalnej firmy zajmującej się transportem medycznym.

Przywiązujemy dużą wagę do tego, by nasi pacjenci mogli korzystać z kompleksowych usług i komfortowych, nowoczesnych ambulansów, które są w pełni dostosowane do podróży na długich trasach i spełniają restrykcyjne wymogi polskie oraz europejskie. Z LukTrans nawet najdalsza podróż przebiegnie w komfortowych warunkach, a to wszystko za sprawą nowoczesnego sprzętu oraz wykwalifikowanego personelu.

 

Profesjonalny miedzynarodowy transport chorych w Polsce i Europie

Jako firma oferująca międzynarodowy transport medyczny skupiamy się na tym, by jakość naszych usług była jak najwyższa, dlatego cechują nas zarówno rzetelna wiedza medyczna, jak i fachowe umiejętności naszego personelu, który uczestniczy w cyklicznych kursach specjalistycznych. Dbamy o to, by nasze ambulanse były wyposażone w nowoczesny sprzęt medyczny, który jest w pełni dostosowany do różnorodnych potrzeb pacjentów.

Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, gdyż doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że międzynarodowy transport chorych jest ofertą, z której pragną skorzystać pacjenci o różnych wymaganiach, by bezpiecznie dojechać na zabieg, operację lub rehabilitację. Sumiennie wykonujemy naszą pracę, pragnąc zaoferować najlepszą pomoc medyczną każdej osobie, która jej potrzebuje.

 

Międzynarodowy transport chorych prywatną karetką do wszystkich krajów europejskich

Załoga ambulansów LukTrans towarzysząca pacjentowi podczas międzynarodowego przejazdu składa się z licencjonowanego ratownika medycznego oraz kierowcy, który również przeszedł przeszkolenie medyczne. Jeśli wymaga tego sytuacja pacjenta lub klient pragnie jeszcze bardziej zwiększyć swoje bezpieczeństwo, istnieje możliwość uzupełnienia zespołu o dodatkowych członków, takich jak lekarz, pielęgniarz czy drugi ratownik medyczny.

Międzynarodowy transport medyczny jest usługą skierowaną do osób pragnących bezpiecznie dotrzeć do wybranej placówki medycznej znajdującej się na terenie Europy. Nasza oferta obejmuje zarówno transport do zagranicznego ośrodka, jak i powrót do Polski. Szczegóły dotyczące podróży, podobnie jak cena transportu, ustalane są indywidualnie i zależą od wielu czynników, na przykład liczba kilometrów do przebycia czy liczba członków załogi medycznej.

 

Międzynarodowy transport prywatną karetką do Polski

Wypadki czy nagłe dolegliwości mogą nastąpić wszędzie, także podczas pobytu za granicą. Wówczas takiej osobie towarzyszy zarówno dyskomfort fizyczny, jak i psychiczny wynikający z nieznajomości języka, procedur medycznych czy stresu wywołanego negatywnym doświadczeniem. Personel szpitala w obcym państwie rzadko zleca międzynarodowy transport medyczny, decyzję o tym podejmują bliscy chorego. Warto wówczas wybrać usługi sprawdzonych ratowników LukTrans.

Wierzymy, że odpowiednia opieka stanowi często klucz do rekonwalescencji. LukTrans zapewnia profesjonalną pomoc w międzynarodowym transporcie chorych karetką, których stan jest stabilny i pozwala na kilkugodzinną podróż. Wykwalifikowany personel gwarantuje, że przejazd odbędzie się bez dalszego narażania zdrowia pacjenta.

Odpowiednie wyposażenie pojazdów ratunkowych oraz doświadczenie personelu gwarantuje, że pacjent uzyska właściwą pomoc podczas przejazdu. Oferujemy międzynarodowy transport prywatną karetką między innymi do:

 

  • domu rodzinnego,
  • szpitala,
  • przychodni lekarskiej.

 

LukTrans oferuje międzynarodowy transport sanitarny osobom z różnorodnymi schorzeniami czy uzależnieniami, niepełnosprawnych, starszych czy poszkodowanych w wypadkach. Umożliwiamy przewóz dodatkowych bagaży i bliskich pacjenta, aby polepszyć jego komfort psychiczny.

 

Międzynarodowy transport medyczny – Dlaczego my?

Jesteśmy zespołem doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów, którzy od lat zajmują się ratownictwem. Nasze usługi skierowane są do osób, które pragną dostać się do zagranicznej placówki medycznej w komfortowych warunkach i pod opieką personelu z wykształceniem medycznym. Dla wielu pacjentów podróż samochodem byłaby zbyt wyczerpująca, a nawet niebezpieczna. Transport nowoczesnym, w pełni wyposażonym ambulansem to często jedyny sposób, by trafić do ośrodka znajdującego się poza Polską.

Międzynarodowy transport medyczny z LukTrans to:
  • profesjonalną pomoc wykwalifikowanego zespołu,
  • nowoczesny sprzęt medyczny,
  • specjalistyczne karetki przystosowane do przejazdów na międzynarodowych trasach,
  • możliwość transportu członka rodziny lub opiekuna wraz z pacjentem,
  • możliwość transportu bagażu pacjenta,
  • elastyczną ofertę dopasowaną do potrzeb i stanu zdrowia pacjenta,
  • transport medyczny do/z wszystkich krajów europejskich.

Międzynarodowy transport medyczny, sanitarny – galeria zdjęć

Zachęcamy do zapoznania się z galerią zdjęć przedstawiających nasz ambulans na trasie Polska-Włochy. Międzynarodowy transport medyczny z udziałem kierowcy, ratownika medycznego i pielęgniarza odbył się sprawnie i bez najmniejszych zakłóceń na trasie. Obsługujemy również pozostałe kraje europejskie, do których dojeżdżamy szybko i bezpiecznie dzięki doświadczeniu naszego kierowcy.

Facebook
Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress