Jak Nas Znaleść?
Napisz Lub Zadzwoń

 

   

Kontakt

tel. 536 112 999
tel. 570 112 999
e-mail: biuroluktrans@interia.pl
Nasz Adres :
Amundsena 3 m. 32
02-776 Warszawa

Kontakt

Medyczny transport lotniczy

LukTrans zapewnia kompleksowe usługi w zakresie transportu medycznego, które obejmują prywatny transport chorych ambulansem, a także lotniczy transport medyczny. W odpowiedzi na oczekiwania naszych klientów poszerzyliśmy ofertę LukTrans o medyczny transport lotniczy, by umożliwić mieszkańcom Warszawy i całej Polski dostęp do najszybszej pomocy ratowniczej.

Kompleksowe usługi w zakresie prywatnego transportu chorych są wizytówką naszej firmy, a dzięki poszerzeniu oferty o transport lotniczy jesteśmy w stanie zapewnić Państwu szybką realizację usługi, co może uratować zdrowie, a w nagłych przypadkach także życie pacjenta.

 

Profesjonalny samolot do transportu chorych

Lotniczy transport medyczny to usługa realizowana przy wykorzystaniu nowoczesnego samolotu, profesjonalnie przygotowanego do transportu chorych. Nasz wykwalifikowany i doświadczony personel medyczny zapewnia pacjentowi natychmiastową pomoc i czuwa nad zdrowiem oraz bezpieczeństwem osoby chorej podczas przelotu.

Aby skorzystać z transportu lotniczego, należy dotrzeć na lotnisko – zapewniamy komfortowy transport ambulansem na lotnisko, a także z lotniska do placówki medycznej. Przez cały ten czas nasi ratownicy czuwają nad bezpieczeństwem pacjenta – każdy przelot odbywa się w asyście specjalistów, którzy zapewniają profesjonalną opiekę medyczną.

 

Kiedy warto skorzystać z lotniczego transportu medycznego?

Medyczny transport lotniczy jest usługą, z której nasi pacjenci korzystają najczęściej wtedy, gdy konieczny jest szybki przewóz do placówki medycznej. Transport lotniczy to forma przewozu chorych, która cieszy się coraz większą popularnością ze względu na krótki czas podróży, co wpływa bezpośrednio na komfort osoby chorej.

Na lotniczy transport medyczny warto zdecydować się szczególnie wtedy, gdy zdrowie lub życie chorego jest zagrożone, a zdecydowanie dłuższa podróż ambulansem mogłaby wiązać się z groźnymi konsekwencjami. Podczas przelotu pacjent pozostaje pod opieką wykwalifikowanego ratownika medycznego, który korzysta z licencjonowanego sprzętu.

 

Dlaczego my?

Oprócz transportu lotniczego i przewozów ambulansem na lotnisko oraz do ośrodka oferujemy również pomoc przy dopełnianiu formalności związanych z dokumentacją medyczną i przyjęciem pacjenta do placówki. W trosce o dobro osób, które obdarzyły nas zaufaniem i skorzystały z naszej pomocy, wypełniamy swoje zadania profesjonalnie i od lat dbamy o wysoki standard oferowanych usług.

 

Klienci wybierający medyczny transport lotniczy z LukTrans mogą liczyć na:

 

  • dyspozycyjność przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku,
  • terminową realizację usługi,
  • szybki transport nowoczesnym samolotem do dowolnego ośrodka w Polsce,
  • pełną opiekę medyczną podczas przelotu,
  • pomoc w dopełnieniu formalności,
  • transport ambulansem z i na lotnisko.

 

Ile kosztuje lotniczy transport medyczny?

Przeloty odbywają się w komfortowych warunkach, a pacjent przez cały czas trwania lotu przebywa pod opieką co najmniej jednego ratownika medycznego. Wycenę każdej usługi przeprowadzamy indywidualnie. Aby zapoznać się z cennikiem i ustalić koszt zlecenia, należy skontaktować się z nami mailowo, telefonicznie lub za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego w zakładce Kontakt. Akceptujemy płatności gotówką oraz kartami płatniczymi.
 

Medyczny transport lotniczy – galeria zdjęć

Zachęcamy do zapoznania się z galerią zdjęć przedstawiających nasz samolot służący do transportu chorych, a także ambulanse LukTrans przeznaczone do przewozu na lotnisko i do wybranej placówki medycznej.

 

Facebook
Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress