Jak Nas Znaleść?
Napisz Lub Zadzwoń

 

   

Kontakt

tel. 536 112 999
tel. 570 112 999
e-mail: biuroluktrans@interia.pl
Nasz Adres :
Amundsena 3 m. 32
02-776 Warszawa

Kontakt

Zabezpieczenie medyczne imprez masowych – Warszawa

zabezpieczenie medyczne imprez masowych

Zgodnie z Ustawą o bezpieczeństwie imprez masowych (Dz. U. Nr 62 poz. 504 z 2009 r.), organizator ponosi pełną odpowiedzialność za właściwe zabezpieczenie medyczne imprezy masowej. W związku z tym oprócz organizacji atrakcji niezbędne jest także wzięcie pod uwagę możliwych sytuacji nieprzewidzianych, które wymagają podjęcia stosownych kroków. Na żadnej imprezie masowej, w której uczestniczą ludzie, nie może zabraknąć profesjonalnego zespołu medycznego, który w razie potrzeby szybko zareaguje i udzieli pierwszej pomocy poszkodowanym.

 

Zabezpieczenia medyczne imprez to jedna z usług LukTrans, które cieszą się największą popularnością wśród organizatorów imprez odbywających się w mieście Warszawa i okolicach. Oferowane przez nas zabezpieczenia medyczne imprez obejmują wszelkiego typu imprezy masowe, m.in. plenerowe, sportowe, rekreacyjne, społeczne, religijne i artystyczno-rozrywkowe.

 

Jesteśmy otwarci na różnego rodzaju propozycje i zapewniamy profesjonalne zabezpieczenie medyczne imprez bez względu na ich rodzaj oraz miejsce, w którym są organizowane. Warszawa jest miastem, w którym najczęściej zabezpieczamy imprezy masowe, jednak naszą ofertę kierujemy do organizatorów z całej Polski.

 

Profesjonalne zabezpieczenie medyczne imprezy masowej

Nasz wykwalifikowany personel zapewnia profesjonalne zabezpieczenie medyczne wszystkim uczestnikom zorganizowanej przez Państwa imprezy masowej. Dbamy o to, by nasze działania były dyskretne, a przez cały czas trwania imprezy czuwamy nad bezpieczeństwem wszystkich osób biorących udział w wydarzeniu. Z naszych usług można skorzystać w dowolnym momencie – jesteśmy do dyspozycji w przypadku omdleń oraz zasłabnięć, a także służymy profesjonalną pomocą medyczną w poważniejszych dolegliwościach, takich jak niewydolność kardiologiczna czy oddechowa.

 

Jesteśmy w pełni przygotowani na każdą sytuację i błyskawicznie reagujemy. W sytuacji zagrożenia życia lub zdrowia nasi ratownicy natychmiast przystępują do udzielania pierwszej pomocy, a w razie potrzeby transportują poszkodowaną osobę do najbliższej placówki medycznej. Zabezpieczenie medyczne imprezy masowej to usługa, którą realizujemy z dbałością o najmniejszy szczegół, dlatego do Państwa dyspozycji podczas trwania imprezy masowej pozostają nasi doświadczeni ratownicy, nowoczesny ambulans oraz profesjonalny sprzęt medyczny.

 

Zabezpieczenie medyczne imprez przez doświadczonych ratowników

Dzięki bogatemu doświadczeniu w realizowaniu usługi, jaką jest zabezpieczenie medyczne imprezy masowej, wyróżnia nas profesjonalizm i umiejętność szybkiego reagowania na sytuacje zagrażające zdrowiu i życiu uczestników wydarzenia. Doświadczenie w tej branży jest niezwykle ważne, gdyż sprawia, że doskonale wiemy, na co zwracać uwagę i jak postępować, by impreza masowa przebiegła spokojnie. Zapewniamy, że nasz personel to zespół wykwalifikowanych ratowników, dla których niesienie pomocy jest nie tylko pracą, lecz także powołaniem.

 

Podstawowa opieka medyczna o krok od imprezy

Zabezpieczenie medyczne imprez to profesjonalna usługa, którą kierujemy do wszystkich organizatorów imprez masowych mających obowiązek zapewnić uczestnikom podstawową opiekę medyczną. W ramach naszej oferty zapewniamy:

 

  • pierwszą pomoc na miejscu zdarzenia,
  • leczenie na miejscu zdarzenia,
  • transport osób poszkodowanych do szpitala.

 

Obowiązek zorganizowania pomocy medycznej spoczywa na organizatorze każdego wydarzenia sportowego lub artystyczno-rozrywkowego, w którego trakcie udostępnionych jest co najmniej:

 

  • 300 miejsc dla uczestników i widzów imprezy sportowej wewnątrz budynku,
  • 500 miejsc dla uczestników imprezy artystyczno-rozrywkowej wewnątrz budynku,
  • 1000 miejsc w przypadku każdej imprezy masowej odbywającej się na otwartym terenie/stadionie itp.

 

Jeśli profesjonalne zabezpieczenia medyczne imprez są tym, czego Państwo poszukują, zachęcamy do skontaktowania się z LukTrans telefonicznie, mailowo lub przez formularz kontaktowy dostępny w zakładce Kontakt.

Facebook
Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress